Дизайн інтерєру кухні в Києві — непросте завдання.

Кухня – це одне із головних та необхідних приміщень в квартирі або будинку. Вона не тільки є місцем приготування їжі, але і місцем для сімейного спілкування, тому важливо, щоб вона була комфортною і затишною. У приватному будинку чи в квартирі інтер’єр кухні має важливе значення, тому що її функціональність та ергономічність будуть використовуватись чимало не щодня.

Вибір стилю кухні

Дизайн кухні, з одного боку, досить трудомісткий процес, а з іншого — дуже приємний, так як сьогодні є можливість створити інтер’єр кухні в повній відповідності зі своїми уподобаннями. Перш за все, необхідно визначитися зі стилем кухні і правильно спланувати розміщення кухонних гарнітурів та інших частин (барних стойок, витяжок, мийок). Вирішальну роль в дизайні сучасної кухні грає облаштування максимального комфорту і зручності разом з вибором стилю, що пасуватиме всій оселі. Так, наприклад, світлі фасади кухні модерн спонукають до спокою та комфорту, доповнюють загальний модерновий стиль оселі. Темні фасади чудово доповнять класичний дерев’яний стиль помешкання. Яскраві фарбовані фасади чудово згармонують с оселями, оформленими в стилі хай тек.

Розмір кухні

Як приклад, якщо ви не особливо багато часу приділяєте готуванню їжі, то можна оформити кухню в стилі мінімал, з мінімальною кількістю шафок і невеличким столом. Але якщо у Вас велика сім’я, то на кухні необхідно розмістити місткі і максимально функціональні кухонні гарнітури і, при цьому, намагатись зберегти вільний простір.

Кухонна побутова техніка, для кухні

Чи не останню роль в дизайні сучасої кухні має різна побутова техніка, тому слід пам’ятати певні принципи її розміщення. Наприклад, посудомийна машина повинна монтуватись в безпосередній близькості від мийки чи раковини, а духову шафу треба розташовувати на висоті рук (тобто на рівні стільниці).
Зручне місце треба передбачити і для побутової техніки, що буде часто використовуватись, такої як мікрохвильова піч чи тостер. При плануванні дизайну кухні особливу увагу необхідно приділити умовному розмежуванню простору приміщення на зони. Потрібно виокремити основне комфортне робоче місце для приготування їжі, саму їдальню і зону вільного простору для проходу. Робочу зону можна розміщати уздовж стінки або зайняти кут кухонної кімнати, таке розміщення більше всього підходить для невеликих кухонь.
Якщо місця вдосталь, можна розмістити основну робочу зону посередині кухні прямокутним чи квадратним блоком — острівний варіант дизайну кухні, це коли газова плита, раковина, мийка і витяжка розміщуються по центру кухні.

Кухонний стіл для кухні

Стосовно вибору столу для кухні, то він може мати будь-яку форму і розмір, головне, щоб він не з’їдав вільний простір і гармонійно вписувався в інтер’єр кухні. Стільниця теж не повинна бути надто глибокою, та мати колір, що буде доповнювати загальний стиль кухні. Колір кухонних фасадів, особливо комбінованих, повинен гармонувати із загальною кольоровою гаммою кімнати. Який би ви не створили інтер’єр власної кухні, головне, щоб він Вам подобався і був зручним, щоб Вам хотілось проводити там приємні бесіди.

Наша компанія має досвідченого дизайнера кухонь зі стажем понад 15 років, та може спланувати вишуканий дизайн кухні Вашої оселі. Все, що потрібно, лише зателефонувати нам, відправити листа на електронну пошту, або зайти в наш салон, адреса якого знаходиться нижче. Затишку Вашій оселі!


55 Оцените статью: [ratings]